Workshopy

Moooc se budeme těšit na Šamana Lelise z Peru, který žije v Amazonii a již 40 let se věnuje šamanismu a léčivým posvátným zpěvům Icaros. Lelis nás navštívil již 3x a setkání s ním je opravdu zážitek 🙏💜.

Zveme Vás na kontinuální víkendový kurz tradiční Aštanga jógy. Jednotlivé lekce budou probíhat tradičním jógickým způsobem pod vedením Mgr. Terezie Königové a Elišky Hirschnerové ze školy Yoga Surya International, Academy of Yoga and Meditaton.

Srdečně Vás zveme na ájurvédský pobytový víkend v podhůří Jeseníků. Program bude velice pestrý, zažijete koncert Pavla Tůmy a jeho Tibetských mís,dozvíte se mnoho o Ájurvédě, protáhnete tělo při józe i turistice, zdravě se budete stravovat a Vaši mysl zklidníte při meditaci. Více informací na přiloženém letáčku.

Cena na osobu je 3500 Kč (při platbě...

Krásný a voňavý workshop plný voňavých bylinek. Teorie ale hlavně i praxe. Workshopem Vás provede zkušená lektorka Mgr. Ing. Zuzanka Bloščicová. Více informací na přiloženém letáčku.

Cena na osobu je 540 Kč

Zveme Vás na praktický workshop, kterým nás provede lektor Robert de Roy. Workshop se týká práce s energií, více informací na přiloženém letáčku.

Cena na osobu je 450 Kč