Workshopy

Moooc se budeme těšit na Šamana Lelise z Peru, který žije v Amazonii a již 40 let se věnuje šamanismu a léčivým posvátným zpěvům Icaros. Lelis nás navštívil již 3x a setkání s ním je opravdu zážitek 🙏💜.

Zveme Vás na kontinuální víkendový kurz tradiční Aštanga jógy. Jednotlivé lekce budou probíhat tradičním jógickým způsobem pod vedením Mgr. Terezie Königové a Elišky Hirschnerové ze školy Yoga Surya International, Academy of Yoga and Meditaton.

Srdečně Vás zveme na ájurvédský pobytový víkend v podhůří Jeseníků. Program bude velice pestrý, zažijete koncert Pavla Tůmy a jeho Tibetských mís,dozvíte se mnoho o Ájurvédě, protáhnete tělo při józe i turistice, zdravě se budete stravovat a Vaši mysl zklidníte při meditaci. Více informací na přiloženém letáčku.

Cena na osobu je 3500 Kč (při platbě...

Jedinečná akce,na které získáte přehled o stavu Vaší Aury a Vašeho energetického systému. Získáte foto a report o Vaší osobnosti, dle typu, dle barvy Vaší aury, Vaší rovnováhu Jing-Jang, o tom jak jsou rozděleny Vaše energie mezi tělem, myslí a duší, získáte fotografie stavu Vašich čaker, jejich energetické hodnoty a mnohé jiné. Akce je doprovázena...

Krásný a voňavý workshop plný voňavých bylinek. Teorie ale hlavně i praxe. Workshopem Vás provede zkušená lektorka Mgr. Ing. Zuzanka Bloščicová. Více informací na přiloženém letáčku.

Cena na osobu je 540 Kč