Jarmily Glazarové 5a/370
 
Ájurvédská detoxikační masáž celého těla teplým sezamovým olejem a napařením v bylinné parní lázni

Masáž celého těla (kromě hlavy a intimních partií) s prohřátím celého těla v bylinné parní lázni a s regenerací dýchacího ústrojí. Masáž je prováděna teplým sezamovým olejem, který užasně zvláční a vyživí pokožku. V kombinaci s napařováním se sezamový olej dostává i hluboko do těla, kde odvádí odpadní látky z těla ven. Bohatý na vitamin E, působí jako prevence při onkologických potížích.Napařování v bylinné parní lázni je jedna z nejzdravějších ájurvédských procedůr. Napařuje se opravdu jen tělo a hlava zůstává venku, tudíž nezatěžujeme srdíčko, dýchání a zbytečně nepřehříváme mozek :) Tuto proceduru můžou absolvovat i dvojice, které se v procedůrách střídají. Zatímco masérka je jedna. Jeden z dvojice jde na masáž, druhý do bylinné lázně, poté odpočívají na lehátku. Jelikož je tato masáž náročná jak časově, tak i na přípravu,a pokud se objednaný zákazník nedostaví bez omluvy (12h předem), budu mu muset bohužel na účtovat 50%z uvedené masáže. Děkuji za pochopení.
1290 kč / 90 min...........ve dvojici 2000Kč / 150min


Vaše komentáře k nabídce:Ájurvédská detoxikační masáž celého těla teplým sezamovým olejem a napařením v bylinné parní lázni

•   Tuto masáž jsem absolvovala a je to zatím nejúžasnější zážitek!!! Děkuji

•   masáž šíje,zad a nohou tepelným olejem je přímo balzám jak na tělo tak i na duši, příjemná relaxační hudba. Odpočinek, který nás nabudí a dodá energii na další jarní dny.

•   Masaž jsme absolvovali ja i moje přítelkyně a oba dva jsme byli více než spokojeni. Úžasna masaž spojená s relaxací, příjemnou hudbou a skvělým zážitkem z něčeho nového. Můžeme jenom doporučit.


      
        


otvírací doba:
ut - pá 10 - 20 h
email:
ladislava.raiskubova@seznam.cz
adresa:
Jarmily Glazarové 5a/370
tel:
606 849 351